Новини

Print This Post

seminar313 – 14 грудня 2019 року у столичному правовому клубі PRAVOKATOR відбудеться семінар «Дисциплінарні та кваліфікаційні практики в світлі європейських стандартів. Суд. Адвокатура. Прокуратура».

Захід з підвищення кваліфікації, який організовує Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури для представників органів адвокатського самоврядування, відвідає голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, яка виступить з вітальним словом до учасників.

Протягом двох днів планується обговорити, зокрема, наступні питання:

  • нормативно-правове регулювання та типові помилки дисциплінарних та кваліфікаційних практик;
  • стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному та кримінальному процесах;
  • медіація, як мирний спосіб вирішення конфліктів та спорів, зокрема, в роботі органів адвокатського самоврядування. Можливості проведення медіації у дисциплінарних кейсах щодо адвокатів;
  • практика Верховного Суду у світлі мотивування рішень;
  • антикорупційний фінансовий контроль: новели законодавства.

Серед спікерів заходу – голова ВКДКА Сергій Вилков, його заступники Любов Крупнова та Андрій Місяць, інші члени ВКДКА, голова Комітету НААУ з питань медіації Владислав Ситюк, член Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький, судді Верховного Суду та представники Координаційного центру з надання правової допомоги.

Крім виступів експертів, семінар також передбачає практичну частину. В рамках однієї із сесій члени КДКА регіонів матимуть змогу підвищити власні навички з написання рішень у кваліфікаційних та дисциплінарних справах. Модераторами цієї частини семінару виступлять представники Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.