ВКДКА організовує захід з підвищення кваліфікації для адвокатів Тернопільщини

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

2019-08-seminar-ternopil23 серпня 2019 року Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури спільно з КДКА Тернопільської області проведе безкоштовний для адвокатів семінар з підвищення кваліфікації на тему «Кримінальне провадження щодо окремої категорії осіб. Дисциплінарна відповідальність адвоката».

Спікерами на семінар запрошені голова ВКДКА Сергій Вилков та заступник голови комісії Андрій Місяць.

Експерти запропонують учасникам заходу до обговорення проблеми та практичні аспекти реалізації:

– особливого порядку кримінального провадження щодо окремої категорії осіб (народних депутатів України, суддів, адвокатів) відповідно до ст.ст. 480-483 КПК;

– дисциплінарної процедури, визначеної Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Захід з підвищення кваліфікації відбудеться за адресою м. Тернопіль, пр. Степана Бандери, 2, конференц-зала готелю «Avalone Palace». Початок заходу о 14:00. Реєстрація на безкоштовний семінар здійснюється через кабінет адвоката на сайті Центру акредитації ВША НААУ.

Також цього дня ВКДКА проведе круглий стіл з проблем застосування кваліфікаційних та дисциплінарних практик за участі членів органів адвокатського самоврядування Тернопільщини.

Нагадаємо, семінар, організований ВКДКА для адвокатів Запоріжжя, відбувся 17 серпня. Цей захід з підвищення кваліфікації відвідали близько тисячі правників.