Новини

Print This Post

krugly-stil«Необхідною складовою уніфікації практики застосування кваліфікаційними та дисциплінарними палатами КДКА регіонів положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» є фахове обговорення наявних проблем та відповідних процедурних аспектів на регіональному рівні».

На цьому наголосив голова ВКДКА Сергій Вилков, коментуючи підписаний ним наказ №80-ОД, яким продовжується проведення серії круглих столів за участі представників Вищої та регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісій. Черговий захід відбудеться завтра, 16 серпня, у Запоріжжі.

Члени КДКА Запорізької області матимуть змогу отримати відповіді щодо порядку застосування кваліфікаційних та дисциплінарних практик та обговорити наявні проблеми з головою ВКДКА Сергієм Вилковим, членом комісії Асею Тарасовою та керівником секретаріату Віктором Вовнюком.

Серед тем, запропонованих до розгляду під час заходу, організатором заявлені наступні:

– практика ВКДКА в контексті дисциплінарних та кваліфікаційних проваджень;

– дисциплінарні та кваліфікаційні процедури (практика застосування);

– відносини адвоката з клієнтами в аспекті дисціплінарної практики, особливості договірних відносин з клієнтом під час надання правової допомоги, гонорарні питання.

«Аналіз рішень ВКДКА за скаргами громадян та адвокатів та підстав скасування рішень КДКА дає змогу виділити типові недоліки в існуючих кваліфікаційних та дисциплінарних процедурах, які можна і необхідно усувати саме на регіональному рівні, – зауважив Віктор Вовнюк. – В цьому плані досить корисним може стати саме формат круглих столів з членами дисциплінарних та кваліфікаційних палат. І на таких заходах ми не лише надаємо методологічну допомогу та підвищуємо кваліфікацію, але й отримуємо зворотній зв’язок».