Новини

Print This Post

Конференція адвокатів Київської області замінила свого представника адвокатів регіону у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. Інформацію про це розміщено на офіційному сайті ради адвокатів Київської області.

3 квітня під час продовження роботи конференції адвокатів Київської області було прийнято рішення достроково відкликати з ВКДКА (на підставі відповідної заяви) представника адвокатів регіону Аліну Бірюкову.

На посаду представника Київської області у складі ВКДКА Конференцією обрано адвоката Любов Крупнову.

За оприлюдненою радою адвокатів області інформацією, на Конференції було розглянуто та затверджено висновок А.Бірюкової, яка повідомила, що з січня 2014 року по 20 березня 2015 року ВКДКА було розглянуто 456 скарг (із них було 4 постанови); кількість скарг, які були залишені без задоволення, склали 324; 19 рішень регіональних КДКА було змінено ВКДКА; кількість скасованих рішень регіональних КДКА та ухвалених нових рішень ВКДКА – становить 44 (із них 6 справ стосуються дисциплінарної палати КДКА Київської області); кількість справ, які були направлені ВКДКА на новий розгляд до регіональних КДКА, із зобов’язанням вчинити певні дії, – становить 79 (із них 6 було відправлено до КДКА Київської області).

«Досить цікаві цифри і я вважаю, що наша дисциплінарна палата КДКА Київської області досить добре та продуктивно працювала», – відмітила доповідачка. Крім того, пані Бірюкова провела комплексний аналіз скарг, які були розглянуті ВКДКА після дисциплінарної палати КДКА Київської області.

«Таких справ було розглянуто 26. Було прийнято 17 рішень залишити без змін скарги на рішення дисциплінарної палати КДКА Київської області про відмову у порушенні дисциплінарної справи. Це дуже велика цифра! Два рішення дисциплінарної палати КДКА Київської області (про зупинення права на заняття адвокатською діяльністю дисциплінарною палатою та застосування дисциплінарного стягнення у вигляді попередження) також були залишені без змін. Тут вже мова йде про якість роботи КДКА Київської області.

За цей період також було скасовано одне рішення та направлене на новий розгляд. На жаль, є 4 скасованих і прийнятих ВКДКА нових рішень. Але це невеличкі цифри, порівняно з іншими по Україні», – констатувала доповідачка.

Зі складом ВКДКА можна ознайомитися тут.