ДП КДКА Донецької області провела друге засідання у Києві

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

Сьогодні, 10 вересня, дисциплінарна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області провела чергове засідання.

Засідання ДП КДКА Донецької області 10 вересня

Як і попереднє, воно відбулося у Києві у приміщенні Національної асоціації адвокатів України.

Цього разу члени регіонального органу адвокатського самоврядування розглянули чотири скарги на дії адвокатів та ухвалили за ними рішення.

Ірина Гавриш, адвокат, Донецька область

«Приємно відзначити, що завдяки гостинності столичних колег, нам удалося вийти на нормальний робочий режим розгляду питань порядку денного, – зазначила голова дисциплінарної палати Ірина Гавриш. – Попри воєнний стан, ми маємо забезпечувати виконання вимог нашого профільного закону та рішень органів адвокатського самоврядування».

Нагадаємо, за Законом про адвокатуру та адвокатську діяльність, дисциплінарне провадження стосовно адвоката здійснюється кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури за адресою робочого місця адвоката, зазначеною в Єдиному реєстрі адвокатів України. Дисциплінарна справа стосовно адвоката розглядається дисциплінарною палатою.

Згідно із Регламентом КДКА (рішення Ради адвокатів України від 17 грудня 2013 року N 268) скликання КДКА відбувається у разі необхідності вирішення питань, віднесених до її компетенції, але, як правило, не рідше одного разу на місяць.