Відновлено приймання іспитів у КДКА Донеччини

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

Сьогодні, 17 вересня, кваліфікаційна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області провела перше після початку повномасштабного вторгнення засідання.

Кваліфікаційний іспит, який проходив у Києві в приміщенні Національної асоціації адвокатів на вул. Борисоглібській, складали три особи, які виявили бажання стати адвокатами.

Іспит полягає у виявленні теоретичних знань у галузі права, історії адвокатури, адвокатської етики а також у виявленні в майбутнього адвоката рівня практичних навичок та умінь у застосуванні закону.

За законом кваліфікаційні іспити повинні проводитися кваліфпалатами не рідше одного разу на три місяці.

«Донеччина є тим регіоном України, що чи не найбільше страждає від російської навали, і де, відповідно, масово порушуються права наших громадян, – зауважив голова КП КДКА Донецької області Артур Мурадов. – Тож відновлення роботи палати, а також (що найголовніше) наявність у наших земляків віри у перемогу та бажання долучатися до забезпечення реалізації конституційної гарантії права кожного на професійну правничу допомогу, є добрим знаком повернення до життя. Життя, де панує право і справедливість».

Нагадаємо, нещодавно також дисциплінарна палата КДКА Донецької області вийшла на звичайний режим роботи з розгляду скарг.