Новини

Print This Post

photo_2019-09-13_15-10-2413 вересня 2019 р. у Луцьку відбувся круглий стіл, присвячений питанням застосування кваліфікаційних та дисциплінарних практик.

Подібні заходи, що організує Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія для представників органів адвокатського самоврядування регіонів, спрямовані на забезпечення уніфікації практики застосування кваліфікаційними та дисциплінарними палатами КДКА положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Під час таких круглих столів аналізуються рішення ВКДКА за скаргами громадян та адвокатів та підстав скасування рішень КДКА, що дає змогу виділити типові недоліки в існуючих кваліфікаційних та дисциплінарних процедурах, які можна і необхідно усувати саме на регіональному рівні.

Доповідачами на круглому столі у Луцьку виступили голова ВКДКА Сергій Вилков, представник адвокатів області у вищій комісії Богдан Ульчак, а також керівник секретаріату Віктор Вовнюк.

Також нагадаємо, що в рамках уніфікації практики Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури планує затвердити узагальнення дисциплінарної практики КДКА з чотирьох питань: конфлікт інтересів, направлення ВКДКА дисциплінарних справ на новий розгляд до КДКА регіоні, дотримання строків оскарження рішень КДКА, Відводи членам КДКА/ВКДКА.